#1 2009-04-18 18:14:24

arcsim

A

Zarejestrowany: 2009-03-19
Posty: 31
Punktów :   

Sonda

Proszę każdego aby poświęcił chwlę na uzasadnienie swojej opini postem no chyba ,że nie ma sie zdania .

[u]Wklejam tu swoje uzasadnienie ;p nie chce mi sie drugo raz produkować /u]

Witam
A więc proponuje ,żeby na forum założyć topic ,w którym będziemy się wypowiadali na temat nowych członków każdy będzie miał głos i każdy będzie mógł poznac opinię innych .

Co do pokojów to pytam po co ?
- victoria - dla mnie nie ma takiej opcji , lubie jak cos się dzieje a tylko oni u mnie w okolicy jeszcze cos znaczą .
- the nie mam o nich dobrego zdania pojechałem ich 2 gosci i nawet skanem nie odpowiedzieli a jednego wyrzucili . Jak tak postepują we własnym klanie to szkoda pytać jak będzie w sojuszu .

Dla mnie osobiści pokój to jedynie blokada ataków bez korzyści . Jak z kimś współpracuję nie przeszkadza mi to w jakim klanie jest i czy mamy wojnę czy pokój .
Bardziej skupił bym się na tym żeby sąsiedzi zaczeli ze sobą współpracować to przyniesie o niebo lepsze skutki .
1 XIV_LEGION
2 THE
3 NEKROPOLIS
4 Templarius
5 Imperium
Nie widze w top 5 sojusznika dla mnie .
Jeszcze nie spotkałem się nigdy ,żeby sojusz funkconował bez wspólnego celu . Czyli póki nie ma otwartych konfliktów nie widze sensu szukania sojuszników . Do tego dochodzi problem z respektowaniem paktów zawartych przez sojuszników .

Zerkam właśnie w profile klanów top 5 i jeszcze bardziej mnie to zniechęca .

Naturalnie to tylko moje skromne zdanie .
pozdrawiam
arcsim

Ps Moja rada taka poczekajmy na rozwój sytuacji , póki co ustalmy sobie jakiś tor , strategię wewnętrzną .

Offline

 

#2 2009-04-18 20:01:26

Maruda

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-04-08
Posty: 6
Punktów :   

Re: Sonda

Musi byc powód dla istnienia sojuszu, na razie takiego powodu brak, więc i nie ma co szukac sprzymierzeńców.

Co innego jakas wojenka... samo istnienie zameczku oznaczonego na czerwono jest powodem do walki.

Offline

 

#3 2009-04-18 23:02:17

max73

A

Zarejestrowany: 2009-03-19
Posty: 9
Punktów :   

Re: Sonda

Osobiscie to jestem za tym by ich nie brac sojuszy jesli nie sa przydatne ale moze dlatego ze nie jestem atakowany przez nikogo wiec niech sie wypowiedza moze osoby ktorym ktos przeszkadza w rozwoju mysle ze jestesmy miedzy soba w stanie pomoc sobie nawzajem bez zadnych paktow pokojowych pozdrawiam

Offline

 

#4 2009-04-19 08:13:42

baszanti

A

Zarejestrowany: 2009-03-19
Posty: 5
Punktów :   

Re: Sonda

Ja w okolicy nie mam sobie rownych i nikt mnie nawet nie probowal atakowac... wiec chcialabym zajac na razie stanowisko obojetne i sie nie wypowiadac - nie chce zeby ktos sie sugerowal tym co napisze. Jak wiecej klanowiczow sie zainteresuje i poznamy ich zdanie, podejmiemy odpowiednie kroki. Na razie wstrzymuje sie od opini ale chce nadmienic tylko ze pokoj z jakimis "plotkami" nie wchodzi w gre.

I powtarzam po raz kolejny (bede to chyba wszedzie umieszczac poki do wszystkich nie dotrze)

! WOJO NA PATROL JAK SIE WYCHODZI !
! ZASOBY WYSLANE BEZ WYLADUNKU !

nie bedzie potem placzu, a jak ktos sie do tego nie stosuje to niestety, ale ja nic na to nie poradze
zrobic armie odpowiednia i wtedy sprobowac pojechac wroga - poczatki sa trudne ale troche wiary i sprytu a bedzie dobrze
jak teraz sobie nie poradzicie to ja sobie nie wyobrazam co bedzie pozniej...

Offline

 

#5 2009-04-19 16:13:45

Szuja

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-03-19
Posty: 2
Punktów :   

Re: Sonda

Jak dla mnie sprawa jest prosta
Pokoj = mniej faremek i celow do atakowania:)

zdecydwanie nie

Offline

 

#6 2009-04-19 17:01:58

Fenix

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-04-07
Posty: 4
Punktów :   

Re: Sonda

Nie mam zdania - raz tak, raz nie, wszystko zależy od tego czy farmimy czy jesteśmy farmami.

Offline

 

#7 2009-04-19 18:17:46

abab65

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-04-11
Posty: 1

Re: Sonda

Odnośnie sojuszy jestem przeciw mogą związać nam ręce i ograniczyć działanie. Druga sprawa to czy sojusznik naszego sojusznika jest naszym sojusznikiem.

Offline

 

#8 2009-04-20 00:29:54

arcsinx

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-04-19
Posty: 6
Punktów :   

Re: Sonda

ja sie zgadzam w 100% ze zdaniem feniksa

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.vaevictisclan.pun.pl www.gv.pun.pl www.097dca.pun.pl www.mzklan.pun.pl www.4skme.pun.pl